EBOOK

DRAŽBY: JAK NA NĚ?

Investujte svůj čas a peníze chytře. Stáhněte si ebook zdarma a zjistěte, čeho se vyvarovat a na co si dát pozor při dražbách!

Invest Academy - poctivá práce, vytrvalost a bohaté zkušenosti. Nejpřímější cesta k penězům

Posláním Invest Academy je sdílení zkušeností a znalostí, které jsem načerpal v oblasti investic do nemovitostí. Prostřednictvím těchto znalostí hodlám sdružovat odvážné jednotlivce a firmy, kteří se nebojí vynaložit svůj čas, svou energii i úsilí k dosažení svého cíle. Společné sdílení informací má za cíl zajistit každému z nás finanční nezávislost a úspěšnou budoucnost spojenou s vlastním bydlením.

Kdo jsem?

Jmenuji se Ondřej Holan a vím, jak se dají poctivou prací vydělat slušné peníze. Dokážu je dál rozmnožovat a umím je rozumně investovat tak, aby přinášely co největší zisk. Založil jsem projekt Invest Academy, jehož posláním je pomáhat všem pracovitým, ambiciózním a nadšeným jedincům, kterým jejich budoucnost není lhostejná.

Pokud patříte k nim, pak vám pomůžu postavit se na vlastní nohy a stát se finančně nezávislými. Přestaňte uvažovat jako zaměstnanec. Díky mé pomoci, mým radám, bohatým zkušenostem a dlouholeté praxi se z vás během krátké doby stane odborník na investice do nemovitostí. Začnete uvažovat jako investor. Nemovitosti v tomto směru představují jedinečnou šanci, neboť patří mezi nejstabilnější prostředky vhodné pro investování. Vsaďte na školení, která fungují. Nechte se inspirovat úspěšnými a začněte vydělávat.

Vyhněte se začátečnickým chybám a ušetřete svůj čas i peníze

Chyby dělá každý z nás, ale ze všeho nejdůležitější je neopakovat ty stejné. Poučit se z nich. Invest Academy vám pomůže se začátečnickým chybám, které každé podnikání a byznys provázejí, zdaleka vyhnout. Každý podnikatel ví o tom, že právě zkušenosti tvoří tu křehkou hranici mezi úspěchem a neúspěchem. Soukromník ví, že za pouhý rok v podnikání se naučí víc než za pět let strávených ve státním podniku.

Co nedělám? Neslibuji nemožné.

Neudělám z vás za dva dny milionáře. Ale poskytnu vám něco jiného: vlastní zkušenosti. Mé rady vám pomohou vyvarovat se největších omylů, vyhnout se zažitým stereotypům a nástrahám a nenaletět navoněným slibům jako Milionářem za dva dny snadno a rychle.

Jsem přesvědčený o tom, že každý člověk si zaslouží příležitost žít život podle svých představ. Díky své píli a tvrdé pravidelné práci dosáhnout finanční nezávislosti, zabezpečit sebe i rodinu a získat vlastní důstojné bydlení.

Budu rád, když se vám i díky mým radám podaří prožít příběh se šťastným koncem.

Značka Invest Academy je zárukou toho, že svou práci dělám poctivě a za dosaženými výsledky si stojím. Má vize je jasná. Byznys jako osobní postoj. Jako vyjádření mých myšlenek a morálních zásad. Proto se vždy k zákazníkům chovám férově, otevřeně a přistupuji k nim s veškerým respektem. Pokud zbohatnou oni, zbohatnu i já. Pokud budou spokojení oni, budu spokojený i já. Mým cílem je, aby se ke mně klienti vraceli. Abychom společně byli úspěšní. Nabízím win-win solution, tedy spolupráci prospěšnou oběma stranám. Pojďte to zkusit!

A co ten vlk?

V logu mého projektu je vlk. Majestátní zvíře, které budí úctu. Šelma, která je pověstná tím, že jde za neúnavně za svou kořistí. Někteří vlci jsou samotáři. Přesně takový byl například legendární investor Jordan Belfort, Vlk z Wall Street, jehož tak věrně ztvárnil Leonardo DiCaprio. Podnikavý, neústupný muž, obdařený obchodním duchem.

Jiní silní jedinci zase loví pouze ve smečkách s jasnou hierarchií. Spolupracují. Nebojí se a jdou tvrdě za svým. Houževnatě sledují svoji oběť tak dlouho, dokud ji nedostanou.

Se stejnou zarputilostí já jdu neúnavně za úspěchem. Jsem predátor, který díky tvrdé práci a odvaze dosáhne svého. Cíl mám neustále před očima. Neuhnu ani o píď. Můžete se na mne spolehnout. Chcete se stát součástí smečky? Teď je vhodná chvíle!

Ing. Ondřej Holan
Ing. Ondřej Holan
zakladatel IA, lektor; podnikatel ve stavebnictví

specialista na dražby nemovitostí a výkupy s rekonstrukcí. Jednatel firmy OH-Stavinvest s.r.o. Osobní kouč, lektor, stavař. Vášnivý horolezec, chovatel a milovník vlků 😉

Nejnovější články

Chcete vydražit nemovitost? Důkladně se s ní před dražbou seznamte!

V dnešní době, kdy jsou ceny nemovitostí při přímém prodeji nasazeny hodně vysoko, představují dražby nemovitostí velmi…

Celý článek

Kupujete nemovitost? Jak zjistit, jestli v dané lokalitě nehrozí povodně?

Česká republika je územím, jemuž se vzácně vyhýbají skoro všechny myslitelné přírodní katastrofy. Hurikány, zemětřesení a katastrofické…

Celý článek

Dobrovolné a nedobrovolné dražby nemovitostí – jak se liší a co jim předchází?

  V českém prostředí panují na dražby nemovitostí rozporuplné názory. Jedna skupina lidí je vnímá jako zajímavou…

Celý článek