KURZY LEZENÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ

Nabídka kurzů lezení na umělé stěně. Možnost individuálního koučingu nebo výuky ve skupině.

Ať jsi začátečník nebo zkušený bard, zde si vyber, do čeho se pustíme. Chceš nejprve ochutnat, jestli je lezení pro tebe to pravé? Nebo už máš první krůčky ve vertikále za sebou a chceš se zdokonalit, naučit se metodiku a posunout svoji výkonnost?

U každé varianty si můžeš vybrat, zda se mnou budeš chtít trénovat individuálně nebo ve skupině. Výhody každé varianty jsou nasnadě, záleží jen na tvých preferencích.

Za sebe ti mohu slíbit maximální nasazení a plnou péči.

NABÍDKA KURZŮ

Láká tě lezení na umělé stěně? Nevíš, jestli je to ten pravý sport pro tebe? Nebo chceš jen strávit příjemné odpoledne s kamarády či rodinou při nevšedním zážitku? První ochutnávka je program vhodný pro úplné začátečníky, kteří chtějí okusit, o čem to lezení vlastně je.
Chceš se naučit základy metodiky a bezpečného pohybu na lezecké stěně? Rád by sis zvýšil(a) svou fyzickou a psychickou kondici? Základní kurz lezení je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro mírně pokročilé, kteří si chtějí užít bezpečný pohyb na stěně.
Pokročilý kurz lezení na umělé stěně je určen nejen absolventům mého základního kurzu, ale i těm, kteří již mají základní průpravu v lezení za sebou odjinud a chtěli by si zdokonalit svou lezeckou techniku, zvýšit sebevědomí na stěně, vylézt i nějakou tu těžší cestu a lehce již pokukují po pravidelnějším a ucelenějším lezeckém tréninku.
Myslíš to s lezením vážně? Máš svůj vysněný projekt a chceš na něm zamakat? Rád by ses posunul(a) o číslo výš a nejde to? Všude se dočteš: „Train hard, climb harder.“ Já ještě doplňuji: „Train smart!“