MERCEDES-BENZ SPRINTER

dobrodružství kdykoliv a kdekoliv

 • počet osob jízda (spaní): 4(4)
 • otočná přední sedadla
 • solární panel
 • nezávislé naftové topení
 • venkovní teplá sprcha, chemické WC
 • nosič 2 ks kol
 • pet friendly
 • podvozek
  MB Sprinter 906 facelift
 • Výkon (PS)
  184
 • Počet převodových stupňů
  5
 • Nádrž s čistou vodou (Lt)
  135
 • Lednice (Lt)
  45
 • Topení / ohřev vody
  bufík/elektricky
 • zvýšený podvozek
  měchy Oďák
 • Převodovka
  automatická

+ skládací kempingový nábytek a nosič 2 ks kol zdarma!

Tuto obytnou vestavbu jsme si vybudovali sami. Jedná se o plnohodnotný adventure van, který vás doveze za jakýmkoli dobrodružstvím mimo civilizaci. Je určen pro dobrodruhy, cestovatele a objevitele. Zároveň nabízí dostatek komfortu a zázemí, abyste v něm mohli bez problémů bydlet po mnoho dní. Ze zkušenosti můžeme potvrdit, že vaše pohodlí bude dostatečné i při obsazenosti 4 osobami. Ceník najdete níže.

VYBAVENÍ

Půdorys vestavby je klasický, za předními otočnými sedačkami se nachází stůl a dvojsedačka, pod kterou je umístěno nezávislé topení. Kuchyň je vybavena dvouplotýnkovým vařičem v kombinaci s dřezem. Pod dřezem je v šuplíku umístěna lednice. Další tři šuplíky nabízí místo na uskladnění nádobí a potravin. V horních skíňkách potom uložíte věci, jež chcete mít hned po ruce. 

Naproti vařiči se nachází prostorná skříň, do které uložíte všechna zavazadla a vybavení, jež potřebujete na svém výletě. Sprcha je řešena jako venkovní se závěsem mezi zadními dveřmi. Vůz je vybaven chemickým přenosným WC se splachováním. O dostatek teplé vody se stará 15 l bojler ohřívaný buď od motoru nebo elektricky z baterie. Zásoba studené vody je potom 135 litrů. Rozvod vody je řešen jako tlakový. 

Veškerá elektronika vozu, vytápění i větrání je řízeno centrálně z panelů ve skříňce nad stolem. Obklad je zhotoven z palubek s vintage přírodní lazurou, jež ve spojení s bílou barvou nábytku vytváří příjemný dojem.

INTERIÉR A SPANÍ

V zadní části vozu se nachází prostorné dvoulůžko (150 x 200 cm) s ortopedickými matracemi. Pod ním je umístěna garáž, ve které se buď může vyspat další dospělá osoba (80 x 200 cm), nebo ji využijete na kola či kočár anebo jako kotec se sklápěcími mřížemi. Lůžka pro děti jsou řešena postelí přes přední sedadla (70 x 155 cm) a rozkládacím lůžkem ze zadní lavice (90 x 110 cm). Zezadu auta je také přístupná skříň na uložení kempingového vybavení a dalších potřebností. 

CESTOVÁNÍ

Vůz nemá pohon 4x4, nicméně ještě se mi s ním nikde nepodařilo zapadnout. Obut je do sedmnáctipalcových offroadových kol z USA a pořádných gum. Podvozek je zvýšený kvůli lepší průjezdnosti terénem.  Zadní náprava je dovybavena navíc vzduchovými měchy se stavitelnou výškou. Průchodnost terénem je na takto velkou dodávku neskutečná. Střecha je osazena ventilátorem a velkým solárním panelem. Auto je plně soběstačné, vybavené na off-grid kempování. Pro řízení vám stačí řidičský průkaz "B".

DALŠÍ BENEFITY

Vůz je přizpůsoben přepravě pro psy. Pod zadní lůžko je možné namontovat klecové dveře. Za pohodlí ručí naši 2 českoslovenští vlčáci.

Ve všech našich vozech standardně poskytujeme wifi signál s neomezeným internetem (v rámci EU). 

Na vaši dobrodružnou dovolenou vám rádi zapůjčíme i další vybavení - 2 dětské outdoor vozíky Chariot, které poslouží jako terénní kočár a zapřáhnete je i za kolo, lezecké vybavení, spacáky, skialpové vybavení a další

Toužíte spíš po pohodlí, spaní v kempech a na stellplatzech a hlavně po větším vozu pro 5-6 osob? Právě pro vás tu máme naše druhé auto, alkovnu McLouis Glamys 223

CENÍK MERCEDES-BENZ SPRINTER

Cena je uvedená za 1 den zápůjčky.  Při pronájmu nad 7 dní neomezené km a žádný servisní poplatek!

+ skládací kempingový nábytek a nosič 2 ks kol zdarma!

Sleva 15 % na mimosezonu! (říjen 2022 - duben 2023)

květen, červen a září 2023
3 dny (nebo víkend)

2 700,-

4 až 10 dnů

2 500,-

11 a více dnů

2 300,-
červenec a srpen
2023
3 dny (nebo víkend)

3 000,-

4 až 10 dnů

2 800,-

11 a více dnů

2 600,-

NAPLÁNUJTE KDY VYRAZIT

LEGENDA

Vyberte volný termín a pošlete nám
nezávaznou rezervaci. Ozveme se vám zpět
do 24 hodin a domluvíme detaily.

Sprinter rezervace =
obsazený termín obytné vestavby pro 4 osoby.