Mercedes-Benz Sprinter

dobrodružství kdykoliv a kdekoliv

 • wifi na palubě, neomezená data
 • počet osob jízda (spaní): 4(4)
 • otočná přední sedadla
 • solární panel
 • nezávislé naftové topení
 • venkovní teplá sprcha
 • od 924 Kč/ den
 • podvozek
  MB Sprinter 906 facelift
 • Výkon (PS)
  184
 • Počet převodových stupňů
  5
 • Nádrž s čistou vodou (Lt)
  135
 • Lednice (Lt)
  45
 • Topení / ohřev vody
  bufík/elektricky
 • zvýšený podvozek
  měchy Oďák
 • Převodovka
  automatická

Tuto obytnou vestavbu jsme si vybudovali sami. Jedná se o plnohodnotný adventure van, který vás doveze za jakýmkoli dobrodružstvím mimo civilizaci. Je určen pro dobrodruhy, cestovatele a objevitele. Zároveň nabízí dostatek komfortu a zázemí, abyste v něm mohli bez problémů bydlet po mnoho dní. Ze zkušenosti můžeme potvrdit, že vaše pohodlí bude dostatečné i při obsazenosti 4 osobami. Ceník najdete níže.

VYBAVENÍ

Půdorys vestavby je klasický, za předními otočnými sedačkami se nachází stůl a dvojsedačka, pod kterou je umístěno nezávislé topení. Kuchyň je vybavena dvouplotýnkovým vařičem v kombinaci s dřezem. Pod dřezem je v šuplíku umístěna lednice. Další tři šuplíky nabízí místo na uskladnění nádobí a potravin. V horních skíňkách potom uložíte věci, jež chcete mít hned po ruce. 

Naproti vařiči se nachází prostorná skříň, do které uložíte všechna zavazadla a vybavení, jež potřebujete na svém výletě. Rozhodli jsme se nevybudovávat klasickou vnitřní koupelnu se záchodem.  Jednak kvůli nedostatku místa ve voze a také proto, že je Automobil určen k výletům do přírody a tam se vhodné místo na vykonání potřeby vždy najde. Sprcha je řešena jako venkovní se závěsem mezi zadními dveřmi. O dostatek teplé vody se stará 15 l bojler ohřívaný buď od motoru nebo elektricky z baterie. Zásoba studené vody je potom 135 litrů. Rozvod vody je řešen jako tlakový. 

Veškerá elektronika vozu, vytápění i větrání je řízeno centrálně z panelů ve skříňce nad stolem. Obklad je zhotoven z palubek s vintage přírodní lazurou, jež ve spojení s bílou barvou nábytku vytváří příjemný dojem.

INTERIÉR A SPANÍ

V zadní části vozu se nachází prostorné dvoulůžko s ortopedickými matracemi. Pod ním je umístěna garáž na kola či kočár anebo kotec se sklápěcími mřížemi. Lůžka pro děti jsou řešena postelí přes přední sedadla a rozkládacím lůžkem ze zadní lavice. Zezadu auta je také přístupná skříň na uložení kempingového vybavení a dalších potřebností.

CESTOVÁNÍ

Vůz nemá pohon 4x4, nicméně ještě se mi s ním nikde nepodařilo zapadnout. Obut je do sedmnáctipalcových offroadových kol z USA a pořádných gum. Podvozek je zvýšený kvůli lepší průjezdnosti terénem.  Zadní náprava je dovybavena navíc vzduchovými měchy se stavitelnou výškou. Průchodnost terénem je na takto velkou dodávku neskutečná. Střecha je osazena ventilátorem a velkým solárním panelem. Auto je plně soběstačné, vybavené na off-grid kempování. Pro řízení vám stačí řidičský průkaz "B".

DALŠÍ BENEFITY

Ve všech našich vozech standardně poskytujeme wifi signál s neomezeným internetem (v rámci EU). 

Na vaši dobrodružnou dovolenou vám rádi zapůjčíme i další vybavení - 2 dětské outdoor vozíky Chariot, které poslouží jako terénní kočár a zapřáhnete je i za kolo, lezecké vybavení, spacáky, skialpové vybavení a další

Toužíte spíš po pohodlí, spaní v kempech a na stellplatzech a hlavně po větším vozu pro 5-6 osob? Právě pro vás tu máme naše druhé auto, alkovnu McLouis Glamys 223

CENÍK MERCEDES-BENZ SPRINTER

Cena je uvedená za 1 den zápůjčky. Poslední den je u nás vždy zdarma při návratu do 12 hod. Tzn., že při zapůjčení na víkend (pátek odjezd po 15 hod a neděle příjezd do 12 hod hradíte pouze 2 dny). Jiné časy odjezdu a návratu po domluvě. Při pronájmu nad 7 dní neomezené km a žádný servisní poplatek!

ZAVÁDĚCÍ AKCE: 10 % sleva z pronájmu vozu uzavřeného do 31. 5. 2021 

(sleva bude odečtena z ceníkových cen při uzavření smlouvy o pronájmu a uhrazení rezervační zálohy do 31. 5. 2021)

Sezona C
říjen - květen
3 dny (nebo víkend)

1 320 Kč
4 - 7 dnů

1 188 Kč
8 - 20 dnů

1 056 Kč
21 a více dnů

924 Kč
Sezona B
červen, září
3 dny (nebo víkend)

1 760 Kč
4 - 7 dnů

1 584 Kč
8 - 20 dnů

1 408 Kč
21 a více dnů

1 232 Kč
Sezona A
červenec, srpen
3 dny (nebo víkend)

2 090 Kč
4 - 7 dnů

1 881 Kč
8 - 20 dnů

1 672 Kč
21 a více dnů

1 463 Kč