ROLLER TEAM LIVINGSTONE - FIAT 2023

dobrodružství kdykoliv a kdekoliv

 • počet osob jízda (spaní): 4(4)
 • otočná přední sedadla
 • solární panel, markýza
 • nezávislé naftové topení
 • koupelna se splachovacím WC
 • nosič 2 ks kol
 • pet friendly

+ skládací kempingový nábytek a nosič 2 ks kol zdarma!

 
Tuto obytnou vestavbu jsme vybírali opravdu dlouho. Vzhledem k našemu častému cestování do přírody jsme měli přesnou představu o tom, jak má vestavba vypadat a co vše by měla splňovat. Livingstone je vůz bez kompromisů, který vás doveze za jakýmkoli dobrodružstvím mimo civilizaci. Obratnost, rychlost přesunu, nenápadnost a zároveň maximální možné pohodlí, to jsou hlavní přednosti tohoto skvostu. Je určen pro dobrodruhy, cestovatele a objevitele. Zároveň nabízí dostatek komfortu a zázemí, abyste v něm mohli bez problémů bydlet po mnoho dní. Ze zkušenosti můžeme potvrdit, že vaše pohodlí bude dostatečné i při obsazenosti 4 osobami. Ceník najdete níže.

 VYBAVENÍ

Půdorys vestavby je klasický, za předními otočnými sedačkami se nachází stůl a dvojsedačka. Kuchyň je vybavena dvouplotýnkovým vařičem v kombinaci s dřezem. Pod kuchyňskou linkou se nachází šuplíky pro uložení kuchyňského vybavení a potravin. Vedle kuchyně stojí prostorná lednice a pod ní další úložné prostory. Potěší i praktický, plně integrovaný botník.

Plnohodnotná koupelna nabízí umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout a splachovací chemické WC. O dostatek teplé vody se stará 15 l bojler. Zásoba studené vody je potom 100 litrů. Rozvod vody je řešen jako tlakový. 

Veškerá elektronika vozu, vytápění a infotainment jsou řízeny centrálně z dotykových panelů. Samozřejmostí je velký solární panel, LiFePo nástavbová baterie a  množství 12V i 5V zásuvek.

INTERIÉR A SPANÍ

V zadní části vozu se nachází prostorné dvoulůžko (180 x 200 cm) s ortopedickými matracemi. Toto dvoulůžko je spouštěcí, můžete si nastavit, jak vysoko jej chcete umístit. Pod ním se nachází garáž na elektrokola, kočár, skůtr, lyže apod. Další dvoulůžko je umístěno ve zvedací spací střeše, do které je zajištěn přístup z interiéru. Věřte nám, zejména děti tento "stan" milují, tráví v něm spoustu času a nezřídka jej odmítají opustit! Stan je na zimu zateplený a ústí do něj výdech topení, nicméně pro mrazivé zimní pobyty na horách se nabízí alternativa třetího lůžka v garáži, kde se může vyspat další dospělá osoba (110 x 200 cm) a postele přes přední sedadla (70 x 155 cm).

CESTOVÁNÍ

Auto je plně soběstačné, vybavené na off-grid kempování. Pro řízení vám stačí řidičský průkaz "B". Spolehlivý ducaťácký motor vás doveze kamkoliv, rychle a pohodlně.

DALŠÍ BENEFITY

Vůz je přizpůsoben i pro vaše mazlíčky. Pod zadní lůžko je možné instalovat kotec pro psy. Za pohodlí ručí naši 2 českoslovenští vlčáci.

Na vaši dobrodružnou dovolenou vám rádi zapůjčíme i další vybavení - 2 dětské outdoor vozíky Chariot, které poslouží jako terénní kočár a zapřáhnete je i za kolo, lezecké vybavení, spacáky, skialpové vybavení a další

Toužíte spíš po pohodlí, spaní v kempech a na stellplatzech a hlavně po větším vozu pro 5-6 osob? Právě pro vás tu máme naše větší vozy, alkovnu McLouis Glamys nebo polointegrál McLouis Ford.

CENÍK LIVINGSTONE DUO XL - FIAT 2023

Cena je uvedená za 1 den zápůjčky.  Při pronájmu nad 7 dní neomezené km a žádný servisní poplatek!

+ skládací kempingový nábytek a nosič 2 ks kol zdarma!

říjen - duben
3 dny (nebo víkend)

2 900,-

4 až 10 dnů

2 750,-

11 a více dnů

2 550,-
květen, červen a září
3 dny (nebo víkend)

3 550,-

4 až 10 dnů

3 300,-

11 a více dnů

3 050,-
červenec a srpen
3 dny (nebo víkend)

3 900,-

4 až 10 dnů

3 700,-

11 a více dnů

3 500,-

NAPLÁNUJTE KDY VYRAZIT

Ducato rezervace =
obsazený termín obytné vestavby pro 4 osoby.

 • podvozek
  Fiat Ducato 2023
 • Výkon (PS)
  140
 • Počet převodových stupňů
  6
 • Nádrž s čistou vodou (Lt)
  100
 • Lednice (Lt)
  85
 • Topení / ohřev vody
  nafta
 • zvýšený podvozek
  měchy Oďák